fbpx

O NBC

Czytaj dalej

NBC to organizacja założona w 2018 roku przez pasjonatów ewolucji przedsiębiorczości w Polsce. Celem naszego działania jest łączenie przedsiębiorców z całego kraju i wsparcie w rozwoju ich biznesu poprzez przekazywanie wiedzy oraz klientów z rekomendacji.

Kierujemy się filozofią mówiącą, że strategiczne relacje buduje się konsekwentnie i długofalowo - dlatego też wyznajemy zasadę wzajemnego wsparcia oraz przestrzegamy standardów “poważnego networkingu dla poważnych przedsiębiorców”.

W ramach organizacji możesz rozwijać swój biznes poprzez:

 1. Ogólnokrajowe targi biznesowe - organizowane cyklicznie raz na kwartał w różnych częściach kraju dla wszystkich uczestników NBC oraz system budowania lojalności klientów Zielony.  
 2. Twoja lokalna grupa przedsiębiorców, w której masz wyłączność branży - działaj lokalnie, myśl globalnie poprzez regularną pracę z przedsiębiorcami z Twojej grupy NBC, a następnie wymieniaj się kontaktami ogólnokrajowo. 
 3. Oszczędność czasu przy rozwoju biznesu - korzystaj z usług sprawdzonych przedsiębiorców i szybko weryfikuj ich rzetelność za pomocą systemu NBC. Każda z firm w ramach NBC została wcześniej odpowiednio sprawdzona, aby dać wstępną gwarancję pozostałym klubowiczom NBC.
 4. Buduj swoją markę poprzez wystąpienia publiczne - NBC to nie tylko spotkania networkingowe, ale także doskonała platforma do budowania swojego wizerunku eksperta i podnoszenia widoczności firmy. Zostań prelegentem na wydarzeniach organizowanych przez NBC i dotrzyj ze swoim przekazem do szerokiego grona!
 5. System szkoleń i warsztatów oraz konferencji - podstawa do szybkiego rozwoju biznesu to posiadanie odpowiedniej wiedzy. Na szkoleniach dedykowanych klubowiczom NBC podniesiesz swoje kompetencje między innymi z zakresu sprzedaży, networkingu oraz autoprezentacji. Na konferencjach poznasz innych przedsiębiorców i będziesz mieć okazję do wymiany wiedzy w kuluarach.

W ramach NBC kierujemy się kodeksem etyki, dzięki któremu dbamy o wysoką jakość środowiska networkingowego i rzetelność biznesu pozyskiwanego w ramach organizacji.

Zobacz oficjalny regulamin etyczny w ramach organizacji.

 1. Dbam o dobre imię organizacji oraz innych klubowiczów.
 2. Zobowiązuję się dostarczać produkty i usługi zgodnie z zamówieniem i ofertą.
 3. Z należytą starannością podchodzę do przekazanych mi kontaktów biznesowych.
 4. Posiadam postawę wspierająca do innych klubowiczów NBC.
 5. Z otwartością podchodzę do nowych kontaktów i wiedzy, jaką mogę zdobyć.
 6. Udzielam konkretnej informacji zwrotnej i dbam o jakość przekazanych oraz otrzymanych rekomendacji.
 7. Postępuje zgodnie z najwyższymi standardami w mojej branży.

NBC intensywnie rozwija się w Polsce, dlatego też szukamy aktywnie osób, chcących być liderem dla swojej lokalnej społeczności. Jeśli jesteś zainteresowany rozwojem swojego regionu, wejdź na mapę regionów i skontaktuj się z biurem.

Rekrutacja

Zostań klubowiczem
Zostań dyrektorem