NBC Polska proponuję wszystkim swoim członkom bogatą ofertę szkoleń prowadzonych przez wykwalikowanych trenerów. Specjalizujemy się w warsztatach i szkoleniach poświęconych takim zagadnieniom jak: sprzedaż, rekomendacje, networking , zarządzanie, efektywne spotkania sprzedażowe.

Aby wziąć udział w szkoleniu poza koniecznością bycia członkiem grupy biznesowej NBC zgłoś swój udział bezpośrednio do biura i zarejestruj się na szkolenie.

  • Szkolenie dla nowych członków NBC – szkolenie wprowadzające obowiązkowe dla każdego rozpoczynającego działanie w ramach NBC Polska. Na tym szkoleniu dowiesz się o zasadach i możliwościach płynących z członkostwa w swojej grupie oraz o inicjatywach dodatkowych przeznaczonych tylko dla firmy członkowskich.
  • Efektywne spotkania sprzedażowe – szkolenie z zakresu efektywnego wykorzystania spotkań biznesowych. Chcąc optymalizować czas i maksymalizując efekty warto skorzystać ze szkolenia, które przekazuje konkretną wiedzę i narzędzia jak skutecznie przeprowadzić spotkanie z potencjalnym partnerem biznesowym.
  • Efektywny networking – w dzisiejszych czasach bycie na wydarzeniach biznesowych wydaje się koniecznością. Co zrobić, aby uzyskać konkretny efekt nie tracąc czasu na evencie? Jakie czynności podjąć, aby zebrane wizytówki skutkowały owocnymi spotkaniami? Te oraz inne zagadnienia będą poruszane właśnie na tym szkoleniu.
  • Warsztaty sprzedaży bezpośredniej – szkolenie jest dedykowane wszystkim tym, którzy szukają wiedzy i praktycznych umiejętności dotyczących procesu sprzedaży oraz technik komunikacji.

Napisz do nas